středa 12. února 2014

12.2. Jak postavit a provozovat malou solární elektrárnu a být soběstační

Pokud vás zajímá jak být energeticky soběstační, šetřit neobnovitelné zdroje a vaši peněženku, tak příjdte 12.2. od 18 hod do Creative Gate, kde se dozvíte jak a z čeho můžete postavit malou solární elektrárnu, jak získat dostatek elektrické energie a nebýt zavislý na distribuční síti a jak bude možně sdílet elektrickou energii.


Martin Kolařík se podělí o zkušenosti v oblasti výstavby a provozování ostrovních a poloostrovních fotovoltaických elektráren a poradí s výběrem vhodných komponentů.
Martin provozuje eshop www.ostrovni-elektrarny.cz, kde prodává komponenty pro FV elektrárny a projektuje a staví malé FVE.

Filip Procházka se podělí o své zkušenosti s provozem malé ostrovní fotovoltaické elektrárny, která jako hlavní zdroj energie zásobuje jeho dům bez přípojky k distribuční síti.
Filip je programátor a provozuje diskuzní fórum www.mypower.cz, kde naleznete  rady, návody, tipy ke snížení množství odebírané energie z distribuční sítě a dosažení co největší nebo úplné nezávislosti na dodavatelích el. energie. http://www.ekobydleni.eu/solarni-energie/3-roky-neplati-za-elektrinu-nema-duvod

Jiří Říha se podělí o své bohaté zkušenosti se stavbou a provozem malé fotovoltaické elektrárny a jak být enegeticky soběstačný.
Jiří postavil a provozuje několik malých FV elektráren. O své zkušenosti, jak být energeticky soběstačný se podělil 11.12. v Akademii soběstačnosti.
Video bude dostupné pro posluchače Akademie soběstačnosti v únoru.

Petr Rokůsek se podělí o své zkušenosti, jak zřídit a provozovat malou solární elektrárnu na rodiném domě.
Petr založil společnost Nano energies, která dodává elektrickou energii výhradně z obnovitelných zdrojů a představí možností, jak sdílet elektřinu z malých zdrojů prostřednictvím Nano síťového propojení.
http://www.nano-energies.cz/

Tématické večery AS probíhají od 18 do 21 hod v prostorách Creative Gate


Jindřišská 5, Praha 1 - u Václavského náměstí.
Jindřišská pasáž III. schodiště vedle kadeřnictví.
http://www.creativegate.cz/kontakt

Vstupné na tématické večery AS v Creative gate jaro 2014
veřejnost:           250 kč
posluchači AS: 150 kč 

Pro účast na tématickém večeru je nutná rezervace.
Místo můžete rezervovat zde

Žádné komentáře:

Okomentovat