středa 9. dubna 2014

9.4 Jak vytvářet hliněné omítky

O své zkušenosti jak vytvářet hliněné omítky se podělí Aleš Dorazil, Kateřina Šmardová a Michal Navrátil. Aleš Dorazil se podělí o své bohaté zkušenosti s využítím hliny a tvorbou hliněných omítek a dekorací.
Aleš je stavitel přírodních domů. Specializuje se na provádění hliněných omítek různých druhů a funkcí. Více informací na: http://prirodnidum.czIng.arch. Kateřina Šmardová Ph.D. rozebere jednotlivé techniky výtvarné/dekorativní práce v hliněných omítkách. Vysvětlí principy a vhodné postupy, upozorňí na možná úskalí a vše dokloží množstvím obrázků.
Ing. arch. Kateřina Šmardová, Ph.D. se věnuje užití hlíny v architektuře, projektování citlivých rekonstrukcí a energeticky šetrných domů a navrhování interiérů s přírodními materiály. Realizuje dekorace a detaily v hliněných omítkách, věnuje se konzultační, osvětové a publikační činnosti.
Více na : www.smardova.cz


Michal Navrátil se podělí o své zkušenosti s výrobou a využitím hliněných omítek s příměsí bylin - aromaterapie, homeopatie nebo se jedná o nový směr zlepšování vnitřního prostředí. 
Michal Navrátil založil v roce 2005 značku Picas na výrobu hliněných omítek, které vyrábí společně se svou manželkou. Spolu s výrobou věnuje velkou část času vzdělávání a vývoji hliněných omítek. 


Tématické večery AS probíhají od 18 do 21 hod v prostorách Creative Gate
Jindřišská 5, Praha 1 - u Václavského náměstí.
Jindřišská pasáž III. schodiště vedle kadeřnictví.
http://www.creativegate.cz/kontakt

Vstupné na tématické večery AS v Creative gate jaro 2014
veřejnost:            250 kč
posluchači AS:    150 kč 

Pro účast na tématickém večeru je nutná rezervace.
Místo můžete rezervovat zde: 


Žádné komentáře:

Okomentovat